Logo 1 Logo 2

Õpetajad

Nimi/Õppeained/Lisainfo E-post Skype (ainult E klassile)
Aavo Jakobsoo aavo.jakobsoo@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 109
T 14:30-16:00

Airi Broberg airi.broberg@ptg.ee
Eesti keel

Konsultatsioon ruumis 207
T 14:15-15:00

Andra Mere andra.mere@ptg.ee
Inimeseõpetus

Konsultatsioon kokkuleppel, ruumis 209.

Diana Kägo diana.kago@ptg.ee
Karjääriõpetus, psühholoogia

Konsultatsioon ruumis 206
E 15:00-16:00

Eve Sinikas eve.sinikas@ptg.ee eve.sinikas@gmail.com
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 101
K 14:20-15:50

T 08:50-10:20

Skype call Skype chat
Eve Zekker eve.zekker@ptg.ee
Saksa keel

Konsultatsioon ruumis 107
K 14:30-15:50

Guzel Abjanova guzel.abjanova@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
T 14:20-15:50

Inna Sulg inna.sulg@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon kokkuleppel, ruumis 211
N 14:30-15:30

Karin Kurvits karin.kurvits@ptg.ee karin.kurvits@mail.ee
Inimene ja õigus, üldajalugu e-klassile

Konsultatsioon kokkuleppel, ruumis 202.

E 19:00-20:30

Skype call Skype chat
Katrin Kobolt katrin.kobolt@ptg.ee katrin.kobolt@ptg.ee
Muusikaõpetus ja joonestamine

K 14:00-15:00

T 13:00-14:00
K 16:00-17:00

Skype call Skype chat
Leili Jaagant leili.jaagant@ptg.ee leili.jaagant@ptg.ee
Keemia ja füüsika

Konsultatsioon ruumis 203
K 14:30-15:50

K 18:00-19:00

Skype call Skype chat
Maibritt Kuuskmäe maibritt.kuuskmae@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 211
E 14:20-15:50

Marina Kopajev marina.kopajev@ptg.ee
Soome keel

Konsultatsioon ruumis 206
E 14:30-15:30

Marju Eeriku marju.eeriku@ptg.ee eerikumarju@gmail.com
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 211
K 14:00-15:00

K 15:00-16:00

Skype call Skype chat
Merle Looring merle.looring@ptg.ee merle.loogin@ptg.ee
Uurimistööde alused

Konsultatsioon kokkuleppel, ruumis 104/4
T 14:00-17:00
N 14:00-16:00

Kokkuleppel
E 18:00-21:00

Skype call Skype chat
Piia Mitt piia.mitt@ptg.ee
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 108
E 14:00-15:30 (12. k I)
N 14:20-15:50 (11. k I)

Signe Traumann signe.traumann@ptg.ee
Matemaatika ja arvutiõpetus

Konsultatsioon ruumis 110
N 14:30-15:30

Tarmo Oidekivi tarmo.oidekivi@ptg.ee
Geograafia ja bioloogia

Konsultatsioon ruumis 206
T 14:20-15:50

Tiina Neeme tiina.neeme@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 104/1
E 15:00-16:00

Ulla Lehtsaar ulla.lehtsaar@ptg.ee
draama ja teater

 
Veronika Uussaar veronika.uussaar@ptg.ee veronika.uussaar@ptg.ee
Ajalugu, ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon ruumis 212
N 14:30-15:30

T 09:00-10:00

Skype call Skype chat
Zoja Põder zoja.poder@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
K 14:20-15:50