Logo 1 Logo 2

Õpetajad

Nimi/Õppeained/Lisainfo E-post Skype (ainult E klassile)
Aavo Jakobsoo aavo.jakobsoo@ptg.ee aavojakobsoo@gmail.com
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 109
K 14:30-16:00

K 16:00-17:30

Skype call Skype chat
Diana Kägo diana.kago@ptg.ee
Karjääriõpetus, psühholoogia

Konsultatsioon ruumis 206
aeg kokkuleppel

Eve Sinikas eve.sinikas@ptg.ee
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 101
E 14:20-15:50

Eve Zekker eve.zekker@ptg.ee eve.zekker@ptg.ee
Saksa keel

Konsultatsioon ruumis 107
K 14:30-15:50

E 12:30-14:00

Skype call Skype chat
Guzel Abjanova guzel.abjanova@ptg.ee guzel.abjanova@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
K 14:30-15:50

E 10:00-11:30

Skype call Skype chat
Inna Sulg inna.sulg@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 211
E 14:00-16:00

Katrin Kobolt katrin.kobolt@ptg.ee katrin.kobolt@ptg.ee
Muusikaõpetus ja kunstiõpetus

Konsultatsioon ruumis 201

K 14:30-15:30

T 11:00-13:00

Skype call Skype chat
Leili Jaagant leili.jaagant@ptg.ee leili.jaagant@ptg.ee
Keemia ja füüsika

Konsultatsioon ruumis 203
N 14:30-15:50

N 16:00-17:00

Skype call Skype chat
Maibritt Kuuskmäe maibritt.kuuskmae@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 107
E 14:00-15:30

Marju Eeriku marju.eeriku@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 210
E 14:00-15:00

Piia Mitt piia.mitt@ptg.ee piia.mitt@ptg.ee
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 108
K 14:30-16:00

T 16:00-17:30

Skype call Skype chat
Tarmo Oidekivi tarmo.oidekivi@ptg.ee tarmo.oidekivi@ptg.ee
Geograafia ja bioloogia

Konsultatsioon ruumis 206
T 14:20-15:50

T 20:00-21:00

Skype call Skype chat
Tiina Neeme tiina.neeme@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 104/1
E 15:00-16:00

Veronika Uussaar veronika.uussaar@ptg.ee veronika.uussaar@ptg.ee
Ajalugu, ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon ruumis 212
T 14:30-15:30

T 16:00-17:00

Skype call Skype chat
Zoja Põder zoja.poder@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
T 14:20-15:50