Logo 1 Logo 2

Tugiõpilased

Kui sul on koolis muresid ja sa ei tea, kelle poole pöörduda, võid abi küsida tugiõpilaselt.

Meie koolis ei ole keegi üksi! Kui tugiõpilasel ei ole vastuseid sinu küsimustele, siis ta teab, kust neid leida ja ei jäta sind hätta.

Tugiõpilase poole pöördu, kui:

Tugiõpilased/klassivanemad 2018/19

Klass Õpilane Kontakt
8. klass Maris Salmu maris.salmu@ptg.ee
9. klass Siiri Luur siiri.luur@ptg.ee
10A klass Triini Viks triini.viks@gmail.com
Liis Raadik liisraadik.ptg@gmail.com
10B klass Aljona Lind aljona.lind@ptg.ee
Keidy Jakson keidy.jakson@ptg.ee
10Õ klass Keith Lankots keith.lankots@ptg.ee
Merlin Pukki merlin.pukki@ptg.ee
11A klass Diana Sommer diana.sommer@ptg.ee
Kristiina Tarn kristiina.tarn@ptg.ee
11B klass Marcella Luide marcella.luide@ptg.ee
Sandra Siinmaa sandrasiinmaa1@gmail.com
11Õ klass Sten Rokitcki sten.rokicki@outlook.com
Anna Jaanson jaansonanna@gmail.com
12A klass Kersti Kommer kersti.kommer@gmail.com
12B klass Merike Luihka merike.luihka@ptg.ee
12Õ klass Pavel Sõsojev pavel.sosojev@ptg.ee