Logo 1 Logo 2

Tugiteenused

Õpilasel on võimalus osaleda individuaalkonsultatsioonides.


Nimi/Õppeained/Lisainfo E-post Skype (ainult E klassile)
Aavo Jakobsoo aavo.jakobsoo@ptg.ee aavojakobsoo@gmail.com
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 109
T 14:30-16:00

K 15:30-17:00

Skype call Skype chat
Airi Broberg airi.broberg@ptg.ee airi.broberg@ptg.ee
Eesti keel

 

Konsultatsiooni aeg kokkuleppel

Skype call Skype chat
Diana Kägo diana.kago@ptg.ee
Karjääriõpetus, psühholoogia

Konsultatsioon ruumis 206
aeg kokkuleppel

Eve Sinikas eve.sinikas@ptg.ee eve.sinikas@gmail.com
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 101
T 14:30-15:50

E 08:30-10:50

Skype call Skype chat
Eve Zekker eve.zekker@ptg.ee eve.zekker@ptg.ee
Saksa keel

Konsultatsioon ruumis 107
K 14:30-15:50

T 12:30-14:00

Skype call Skype chat
Guzel Abjanova guzel.abjanova@ptg.ee guzel.abjanova@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
K 14:30-15:50

E 10:00-11:30

Skype call Skype chat
Inna Sulg inna.sulg@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 211
E 15:00-16:00
K 14:00-15:00

Katrin Kobolt katrin.kobolt@ptg.ee
Muusikaõpetus ja kunstiõpetus

Konsultatsioon ruumis 201

T 14:30-15:30

Leili Jaagant leili.jaagant@ptg.ee leili.jaagant@ptg.ee
Keemia ja füüsika

Konsultatsioon ruumis 203
E 14:30-15:50

E 16:00-17:00

Skype call Skype chat
Maibritt Kuuskmäe maibritt.kuuskmae@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 211
T 14:00-15:30

Marju Eeriku marju.eeriku@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 211
E 15:00-16:00

Merle Looring merle.looring@ptg.ee merle.loogin@ptg.ee
Uurimistööde alused

Konsultatsioon kokkuleppel, ruumis 104/4
T 14:00-16:00
N 14:00-16:00

Kokkuleppel
E 18:00-21:00

Skype call Skype chat
Piia Mitt piia.mitt@ptg.ee
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 108
E 14:20-15:50
K 14:20-15:50

Signe Traumann signe.traumann@ptg.ee
Matemaatika ja arvutiõpetus

Konsultatsioon ruumis 110
N 14:30-15:30

Tarmo Oidekivi tarmo.oidekivi@ptg.ee tarmo.oidekivi@ptg.ee
Geograafia ja bioloogia

Konsultatsioon ruumis 206
T 14:20-15:50

K 19:30-21:00

Skype call Skype chat
Tiina Neeme tiina.neeme@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 104/1
E 15:00-16:00

Veronika Uussaar veronika.uussaar@ptg.ee
Ajalugu, ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon ruumis 212
K 14:30-15:30

Zoja Põder zoja.poder@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
T 14:30-15:50

Sotsiaalsed tagatised

Meie õpilastele kehtib ravikindlustus. Töötaval õpilasel on võimalik kasutada õppepuhkust (vt. Täiskasvanute koolituse seadus).