Logo 1 Logo 2

Tugiteenused

Õpilasel on võimalus osaleda individuaalkonsultatsioonides.


Nimi / Õppeained / Lisainfo E-post / E-konsultatsioonid
Andra Mere
Inimeseõpetus

Konsultatsioon kokkuleppel, ruumis 209.

andra.mere@ptg.ee 3 thumb
Diana Lilienblatt
Anatoomia pluss 10. klass, evolutsioon 12E klass

Konsultatsioon ruumis 206
N 15:00-16:00

diana.lilienblatt@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:.cid.bfd9d4c2d13b36c1

N 12:00-13:00

36 thumb
Eve Sinikas
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 101
T 14:00-15:15

eve.sinikas@ptg.ee 7 thumb
Eve Zekker
Saksa keel

Konsultatsioon ruumis 102
K 14:00-15:30

eve.zekker@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:eve.zekker

T 14:00-15:30

6 thumb
Guzel Abjanova
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
K 14:20-15:50

guzel.abjanova@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:guzel.abjanova

E 13:00-14:00

30 thumb
Inna Sulg
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 104/1
N 14:00-15:00

inna.sulg@ptg.ee

Skype call Skype chat
Inna.sulg2

Konsultatsiooni aeg kokkuleppel.

Messenger: Inna Sulg

31 thumb
Kaja Leppik
Eesti keel ja kirjandus gümnaasiumi astme e-klassidele

 
kaja.leppik@ptg.ee Missing thumb
Karin Kurvits
Lähiajalugu IV ja V e-klassile, üldajalugu X klassile

Konsultatsiooni aeg kokkuleppel, ruumis 202.

karin.kurvits@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:karin.kurvits

E 19:00-20:30

8 thumb
Katrin Kobolt
Muusikaõpetus, kunstiõpetus

Konsultatsioon ruumis 201
K 14:30-15:30

katrin.kobolt@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:katrin.kobolt

N 16:00-17:00 

9 thumb
Keili Kund
Matemaatika, kitsas matemaatika (11 klass)

Konsultatsioon ruumis 101
K 14:00-15:30

keili.kund@ptg.ee 40 thumb
Kristiina Haapasalo
Soome keel

Konsultatsioon ruumis 107
K 14:00-15:30

kristiina.haapasalo@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:.cid.c06fa7d21dbe1515

T 14:00-15:30

44 thumb
Leili Jaagant
Keemia, füüsika, loodusõpetus

Konsultatsioon ruumis 203
K 14:00-15:30

leili.jaagant@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:leili.jaagant_1

K 16:00-17:00

10 thumb
Maibritt Kuuskmäe
Inglise keel, prantsuse keel

Konsultatsioon ruumis 211
E 14:00-15:00

maibritt.kuuskmae@ptg.ee 33 thumb
Marju Eeriku
Inglise keel, kõne ja väitlus

Konsultatsioon ruumis 211
N 14:00-15:00

marju.eeriku@ptg.ee

Skype call Skype chat
marjueeriku

N 15:00-16:00

Messenger: Marju Eeriku

12 thumb
Merle Looring
Uurimistöö alused ja majandusõpetus

Konsultatsioon ruumis 104\2
T 15:00-17:00
N 14:00-16:00

merle.looring@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:.cid.9b1b3186b11d379a

E 17:00-20:00

34 thumb
Nele Lainoja
Põhikooli matemaatika

Konsultatsioon ruumis 206
K 14:30-15:30

nele.lainoja@ptg.ee 39 thumb
Piia Mitt
Lai matemaatika (11, 12 klass)

Konsultatsioon ruumis 108
E 14:00-15:30 (12. klass)
K 14:00-15:30 (11. klass)

piia.mitt@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:piia.mitt

K 17:15-18:00

14 thumb
Riina Tootsi
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 104\2
E: 14:00-15:00
T: 14:00-15:00

riina.tootsi@ptg.ee 43 thumb
Signe Tohv
Geograafia

Konsultatsioon ruumis 206
E 14:00-15:30

signe.tohv@ptg.ee 38 thumb
Tiina Neeme
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 109
E 14:00-15:00

tiina.neeme@ptg.ee 35 thumb
Veronika Uussaar
Ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon ruumis 212
E 14:00-15:30

veronika.uussaar@ptg.ee 19 thumb
Zoja Põder
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
T 14:00-15:30

zoja.poder@ptg.ee 20 thumb

Sotsiaalsed tagatised

Meie õpilastele kehtib ravikindlustus. Töötaval õpilasel on võimalik kasutada õppepuhkust (vt. Täiskasvanute koolituse seadus).