Logo 1 Logo 2

Tugiteenused

Õpilasel on võimalus osaleda individuaalkonsultatsioonides.


Nimi/Õppeained/Lisainfo E-post Skype (ainult E klassile)
Aavo Jakobsoo aavo.jakobsoo@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 109
K 14:30-16:00

Diana Kägo diana.kago@ptg.ee
Karjääriõpetus, psühholoogia

Konsultatsioon ruumis 206
E 15:00-16:00

Eve Sinikas eve.sinikas@ptg.ee eve.sinikas@gmail.com
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 101
E 14:20-15:50

T 08:50-10:20

Skype call Skype chat
Eve Zekker eve.zekker@ptg.ee
Saksa keel

Konsultatsioon ruumis 107
K 14:30-15:30

Guzel Abjanova guzel.abjanova@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
E 14:20-15:50

Inna Sulg inna.sulg@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 211
K 14:30-15:30

Katrin Kobolt katrin.kobolt@ptg.ee katrin.kobolt@ptg.ee
Muusikaõpetus ja kunstiõpetus

E 14:00-15:00
K 14:30-15:30

T 13:00-15:00

Skype call Skype chat
Leili Jaagant leili.jaagant@ptg.ee leili.jaagant@ptg.ee
Keemia ja füüsika

Konsultatsioon ruumis 203
T 14:00-15:30

T 12:00-13:30

Skype call Skype chat
Maibritt Kuuskmäe maibritt.kuuskmae@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 107
T 14:20-15:50

Marina Kopajev marina.kopajev@ptg.ee
Soome keel

 
Marju Eeriku marju.eeriku@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 211
T 14:00-15:00

Merle Looring merle.looring@ptg.ee merle.loogin@ptg.ee
Uurimistööde alused

Konsultatsioon kokkuleppel, ruumis 104/4
T 14:00-17:00
N 14:00-16:00

Kokkuleppel
E 18:00-21:00

Skype call Skype chat
Piia Mitt piia.mitt@ptg.ee piia.mitt@ptg.ee
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 108
E 14:20-15:50
N 14:20-15:50

K 16:00-17:30

Skype call Skype chat
Signe Traumann signe.traumann@ptg.ee
Matemaatika ja arvutiõpetus

Konsultatsioon ruumis 110
K 14:00-15:00

Tarmo Oidekivi tarmo.oidekivi@ptg.ee tarmo.oidekivi@ptg.ee
Geograafia ja bioloogia

Konsultatsioon ruumis 206
N 14:20-15:50

T 19:30-21:00

Skype call Skype chat
Tiina Neeme tiina.neeme@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 104/1
K 14:15-15:15

Ulla Lehtsaar ulla.lehtsaar@ptg.ee
draama ja teater

 
Veronika Uussaar veronika.uussaar@ptg.ee
Ajalugu, ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon ruumis 212
K 14:30-15:30

Zoja Põder zoja.poder@ptg.ee perekond.poder
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
E 14:00-16:00
K 14:00-16:00

14.01.2019-30.01.2019
E 14:00-16:00
K 14:00-16:00

Skype call Skype chat

Sotsiaalsed tagatised

Meie õpilastele kehtib ravikindlustus. Töötaval õpilasel on võimalik kasutada õppepuhkust (vt. Täiskasvanute koolituse seadus).