Logo 1 Logo 2

Üldkontaktid

Aadress
Noorte väljak 2
 
Pärnu linn
 
Pärnu linn
 
Pärnu maakond
 
80032
Rg-kood
75000325
E-post
ptg@ptg.ee
Kantselei
+372 5199 2795
Nimi / Amet E-post / Telefon
Anneli Entson
direktor
anneli.entson@ptg.ee

+372 516 9802
Missing thumb
Eve Zekker
õppejuhi kt
eve.zekker@ptg.ee

+372 5194 2632
6 thumb
Aivar Brant
majandusjuht
majandus@ptg.ee

+372 517 5864
25 thumb
Triin Kimmel
sekretär, juhiabi
juhiabi@ptg.ee

+372 5199 2795
26 thumb
Sirli Kirst
noorsootöö- ja kommunikatsioonijuht
sirli.kirst@ptg.ee

+372 5347 4421
Missing thumb
Jekaterina Dreimann
raamatukoguhoidja, lapsehoidja

Raamatukogu on avatud
E 12.00-16.00
T 11.00-16.00
K 12.00-16.00
N 08.30-15.30

Vajadusel kirjuta oma soovist/murest e-posti aadressile jekaterina.dreimann@ptg.ee

lapsehoidja@ptg.ee

27 thumb
Maibritt Kuuskmäe
haridustehnoloog
maibritt.kuuskmae@ptg.ee

33 thumb
Signe Tohv
eripedagoog / HEV koordinaator
signe.tohv@ptg.ee

38 thumb

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimuste korral: Hille Voolaid Hille.Voolaid@hm.ee
Veebilehel avalikustatud teabe kohta saab selgitusi juhiabilt: juhiabi@ptg.ee

Asukoht Google kaardil


Järelvalvet teostab Haridus- ja Teadusministeerium

Üldtelefon: (+372) 735 0222
E-post: hm@hm.ee