Logo 1 Logo 2
2020 sisseastujale

Õpetajad

Nimi / Õppeained / Lisainfo E-post / E-konsultatsioonid
Andra Mere
Inimeseõpetus

 
andra.mere@ptg.ee 3 thumb
Eve Sinikas
Matemaatika

 
eve.sinikas@ptg.ee 7 thumb
Eve Zekker
Saksa keel

 
eve.zekker@ptg.ee 6 thumb
Guzel Abjanova
Vene keel

 
guzel.abjanova@ptg.ee 30 thumb
Inna Sulg
Inglise keel

 
inna.sulg@ptg.ee 31 thumb
Kaja Leppik
Eesti keel ja kirjandus gümnaasiumi astme e-klassidele

 
kaja.leppik@ptg.ee Missing thumb
Karin Kurvits
Lähiajalugu VI ja V e-klassile, inimene ja õigus XI klassile

 
karin.kurvits@ptg.ee 8 thumb
Katrin Kobolt
Muusikaõpetus, kunstiõpetus

 
katrin.kobolt@ptg.ee 9 thumb
Keili Kund
Matemaatika, kitsas matemaatika (11 klass)

 
keili.kund@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:.cid.4bb29da34daed94f

40 thumb
Kristiina Haapasalo
Soome keel

 
kristiina.haapasalo@ptg.ee 44 thumb
Leili Jaagant
Keemia, füüsika ja loodusõpetus

 
leili.jaagant@ptg.ee 10 thumb
Maibritt Kuuskmäe
Inglise keel, prantsuse keel

 
maibritt.kuuskmae@ptg.ee 33 thumb
Marju Eeriku
Inglise keel

 
marju.eeriku@ptg.ee 12 thumb
Nele Lainoja
Põhikooli matemaatika

 
nele.lainoja@ptg.ee 39 thumb
Piia Mitt
Lai matemaatika

 
piia.mitt@ptg.ee 14 thumb
Pille Pärna
Karjääriõpetus 9. klass

 
pille.parna@ptg.ee 42 thumb
Riina Tootsi
Eesti keel ja kirjandus

 
riina.tootsi@ptg.ee 43 thumb
Signe Tohv
Geograafia

 
signe.tohv@ptg.ee 38 thumb
Tiina Neeme
Eesti keel ja kirjandus

 
tiina.neeme@ptg.ee 35 thumb
Veronika Uussaar
Ühiskonnaõpetus, ajalugu

 
veronika.uussaar@ptg.ee 19 thumb
Zoja Põder
Vene keel

 
zoja.poder@ptg.ee 20 thumb