Logo 1 Logo 2

Õpetajad

Nimi / Õppeained / Lisainfo E-post / E-konsultatsioonid
Andra Mere
Inimeseõpetus

 
andra.mere@ptg.ee 3 thumb
Elle Seiman
Põhikooli ajalugu ja ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon ruumis 212
K 15.00-16.00

elle.seiman@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:elle.seiman

Aeg kokkuleppel.

5 thumb
Eve Sinikas
Matemaatika

Konsultatsioon
K 13.45-15.00 ruumis 101

eve.sinikas@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:evesinikas

Aeg kokkuleppel.

7 thumb
Eve Zekker
Saksa keel

Konsultatsioon
E 14.00-15.00 ruumis 102

eve.zekker@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:eve.zekker

Aeg kokkuleppel.

6 thumb
Guzel Abjanova
Vene keel

Konsultatsioon
K 14.00-15.00 ruumis 210

guzel.abjanova@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:guzel.abjanova

Aeg kokkuleppel.

30 thumb
Inna Sulg
Uurimistöö alused

 
inna.sulg@ptg.ee

Skype call Skype chat
Inna.sulg2

Aeg kokkuleppel.

31 thumb
Kaja Leppik
Eesti keel ja kirjandus gümnaasiumi astme e-klassidele

 
kaja.leppik@ptg.ee 37 thumb
Karin Kurvits
Ajalugu, ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon ruumis 110
E 13.00-13.45

karin.kurvits@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:karin.kurvits

T 19.00-20.30
K 19.00-20.30

8 thumb
Katrin Kobolt
Joonestamine ja disain

Konsultatsioon ruumis 201
K 14.00-15.00

katrin.kobolt@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:katrin.kobolt

Aeg kokkuleppel.

9 thumb
Keili Kund
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 108
T 12.00-13.00
N 13.00-14.00

keili.kund@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:.cid.4bb29da34daed94f

E 11.00-12.00 või kokkuleppel.

40 thumb
Kristiina Haapasalo
Soome keel

 
kristiina.haapasalo@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:.cid.c06fa7d21dbe1515

Aeg kokkuleppel.

44 thumb
Leili Jaagant
Keemia ja füüsika

Konsultatsioon
K 14.00-15.30 ruumis 203

leili.jaagant@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:leili.jaagant_1

Aeg kokkuleppel.

10 thumb
Maibritt Kuuskmäe
Inglise keel

 
maibritt.kuuskmae@ptg.ee 33 thumb
Marju Eeriku
Inglise keel, kõne ja väitlus

Konsultatsioon
N 15.30-16.30 ruumis 211

marju.eeriku@ptg.ee

Skype call Skype chat
marjueeriku

Skype: Marju Eeriku
Messenger: Marju Eeriku
Aeg kokkuleppel.

12 thumb
Merle Protsin
Arvutiõpetus, informaatika

 
merle.protsin@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:m.protsin

Aeg kokkuleppel.

21 thumb
Merli Tolli
Eesti keel ja kirjandus

 
merli.tolli@ptg.ee 50 thumb
Nele Lainoja
Matemaatika

Konsultatsioon
E 14.30-15.30 ruumis 108

nele.lainoja@ptg.ee 39 thumb
Pille Pärna
Karjääriõpetus

 
pille.parna@ptg.ee 42 thumb
Riina Tootsi
Vene keel

Konsultatsioon
E 15.00-16.00 ruumis 210

riina.tootsi@ptg.ee

Skype call Skype chat
riina.tootsi@ptg.ee

Messenger: Riina Tootsi
Aeg kokkuleppel.

43 thumb
Rita Tammela
Psühholoogia ja giidiõpe

Konsultatsioon ruumis 104/2
E 11.00-17.00
N 11.00-17.00

rita.tammela@ptg.ee

Skype call Skype chat
rita.tammela@ptg.ee

Aeg kokkuleppel.

49 thumb
Tiina Neeme
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon
T 13.30-15.00 ruumis 109

tiina.neeme@ptg.ee 35 thumb
Ülle Vares
Geograafia, bioloogia

Konsultatsioon
N 14.00-16.00 ruumis 206

ulle.vares@ptg.ee

Skype call Skype chat
ulle.vares@ptg.ee

Aeg kokkuleppel

48 thumb