Logo 1 Logo 2

Tugiteenused

Õpilasel on võimalus osaleda individuaalkonsultatsioonides.


Nimi / Õppeained / Lisainfo E-post / E-konsultatsioonid
Andra Mere
Inimeseõpetus

 
andra.mere@ptg.ee 3 thumb
Elle Seiman
Põhikooli ajalugu ja ühiskonnaõpetus

 
elle.seiman@ptg.ee 5 thumb
Eve Sinikas
Matemaatika

 
eve.sinikas@ptg.ee 7 thumb
Eve Zekker
Saksa keel

 
eve.zekker@ptg.ee 6 thumb
Guzel Abjanova
Vene keel

 
guzel.abjanova@ptg.ee 30 thumb
Inna Sulg
Inglise keel, uurimistöö alused

 
inna.sulg@ptg.ee 31 thumb
Kaja Leppik
Eesti keel ja kirjandus gümnaasiumi astme e-klassidele

 
kaja.leppik@ptg.ee Missing thumb
Karin Kurvits
Ajalugu

 
karin.kurvits@ptg.ee 8 thumb
Katrin Kobolt
Muusikaõpetus, kunstiõpetusm, joonestamine ja giidiõpe

 
katrin.kobolt@ptg.ee 9 thumb
Keili Kund
Matemaatika tugiõpetus, majandus- ja ettevõtlusõpetus

 
keili.kund@ptg.ee 40 thumb
Kristiina Haapasalo
Soome keel

 
kristiina.haapasalo@ptg.ee 44 thumb
Leili Jaagant
Keemia ja füüsika

 
leili.jaagant@ptg.ee 10 thumb
Maibritt Kuuskmäe
Inglise keel, prantsuse keel

 
maibritt.kuuskmae@ptg.ee 33 thumb
Marju Eeriku
Inglise keel

 
marju.eeriku@ptg.ee 12 thumb
Merle Protsin
Arvutiõpetus, informaatika

 
merle.protsin@ptg.ee 21 thumb
Nele Lainoja
Põhikooli matemaatika

 
nele.lainoja@ptg.ee 39 thumb
Piia Mitt
Lai matemaatika

 
piia.mitt@ptg.ee 14 thumb
Pille Pärna
Karjääriõpetus

 
pille.parna@ptg.ee 42 thumb
Riina Tootsi
Eesti keel ja kirjandus, vene keel

 
riina.tootsi@ptg.ee 43 thumb
Rita Tammela
Psühholoogia ja giidiõpe

 
rita.tammela@ptg.ee 49 thumb
Tiina Neeme
Eesti keel ja kirjandus

 
tiina.neeme@ptg.ee 35 thumb
Zoja Põder
Vene keel

 
zoja.poder@ptg.ee 20 thumb
Ülle Vares
Geograafia, bioloogia

 
ulle.vares@ptg.ee 48 thumb

Sotsiaalsed tagatised

Meie õpilastele kehtib ravikindlustus. Töötaval õpilasel on võimalik kasutada õppepuhkust (vt. Täiskasvanute koolituse seadus).